„Latającym dywanem na karnawał w Rio”

2016-02-04 12:43:34

Dnia 2 II 2016 sala gimnastyczna w naszej szkole zamieniła się w zaczarowany, bajkowy świat pełen małych superbohaterów  i księżniczek. Na balu nie brakowało oryginalnych kostiumów, w które odziane były dzieci. W karnawałowej maskaradzie pn.: „Latającym dywanem na karnawał w Rio” uczestniczyli uczniowie klas 1-3. Zabawę prowadzili animatorzy z grupy imprezowej Forty Degrees. Aladyn i Jasmine zabrali wszystkich w magiczną podróż symbolicznym latającym dywanem, którym dzieci docierały do różnych zakątków świata i uczestniczyły w odbywających się tam balach, np. we Francji tańczyły kankana, a w Grecji Zorbę. Podróżom towarzyszyła  muzyka oraz śpiew. Dzieci oddały się szaleństwom karnawałowej zabawy, bawiąc się wspaniale, pląsając w rytm znanych utworów muzycznych. Była też chwila wytchnienia, podczas której można było ugasić pragnienie i posilić się, by nabrać sił do dalszej podróży. Bal zakończył się w rytmach brazylijskiej muzyki w docelowym miejscu podróży – Rio de Janeiro.

Do dzieci przybył również bałwanek Olaf, który przywitał się z każdym dzieckiem, po czym dołączył do zabawy. Na zakończenie balu na sali pojawiło się mnóstwo mydlanych baniek, których łapanie okazało się niebywałą frajdą.

Ten dzień był wyjątkowy i zapewne na długo pozostanie w pamięci wszystkich bawiących się. Na twarzach dzieci widać było radość i zachwyt. To barwne widowisko, pełne uśmiechu, muzyki i dobrej zabawy zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

Dziękujemy rodzicom, że znaleźli czas i ochotę na przygotowanie pięknych strojów swoim pociechom.

Do zobaczenia za rok! (mf,ib) <Galeria zdjęć>