Szkolny konkurs warcabowy klas I-III

2016-03-23 12:49:06

Dnia 8.03.2016r. odbył się Szkolny Turniej Warcabowy klas I-III. Od kilku  lat cieszy się on dużą popularnością wśród naszych uczniów. W Turnieju wzięło udział 10 uczniów ( Cezary Ziemian, Oskar Rekowski, Szymon Pykało, Michał Rymon-Lipiński, Paweł Kotas, Szymon Okrój, Michał Majkowski , Jakub Wirkus, Kacper Lizakowski, Jakub Żakowski ),którzy zostali wyłonieni w drodze eliminacji klasowych.Wszyscy zawodnicy walczyli systemem „każdy z każdym”

I miejsce zdobył uczeń klasy IIa -Szymon Pykało

II miejsce zdobył uczeń klasy IIb-Szymon Okrój

IIImiejsce zdobył uczeń klasy IIb-Michał Majkowski

Zwycięzcy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami, medalami oraz pucharami, a pozostali dyplomem oraz drobnym upominkiem.Nagrody wręczył dyrektor Zespołu Oświatowego p.Zbigniew Werczyński.

Gratulujemy wyników i zachęcamy do uczestnictwa w przyszłym roku szkolnym.

Dziękujemy Rodzicom klasy IIa,IIb oraz III za ufundowanie nagród.(ib) <Galeria zdjęć>