Rozwijamy talenty literackie i plastyczne

2016-03-30 08:16:56

23 marca 2016 r. nastąpiło rozstrzygnięcie wiosennych konkursów dla uczniów klas I-III. Zainteresowanie konkursami, zarówno plastycznym, jak i literackim, było ogromne. Zadaniem uczestników konkursu literackiego pt.: „Wiosna radosna” było napisanie krótkiego wiersza, zagadki lub rymowanki o wiośnie. Biorący udział w konkursie plastycznym projektowali strój dla pani Wiosny. Łącznie wpłynęło 95 prac. Komisja konkursowa wyróżniła 13 prac literackich i 35 prac plastycznych. Autorzy wyróżnionych prac otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Dziękujemy Rodzicom uczniów klas I-III za ufundowanie nagród.(jd, ep) <Galeria zdjęć>