W Teatrze Muzycznym w Gdyni

2016-03-31 08:03:24

13 marca 2016 roku 20 uczniów Gimnazjum Publicznego w Liniewie miało okazję obejrzeć przygotowany przez Teatr Muzyczny w Gdyni musical „Ghost”. Wszyscy czekali na wyjazd do Gdyni od kilku miesięcy, bo bilety na spektakl trzeba było rezerwować już w listopadzie.

Oczekiwanie  opłaciło się. Musical, grany na scenach całego świata od 2011 roku, zrobił na wszystkich ogromne wrażenie. Prawie trzygodzinny spektakl zachwycał zarówno wspaniałą muzyką, śpiewem, scenografią jak i efektami specjalnymi. Obcowanie z taką sztuką gwarantuje niezapomniane przeżycia i pozwala mieć nadzieję, że następnym razem do Gdyni pojedzie nas zdecydowanie więcej. (wf)