Z MIŁOŚCI DO SERDUSZKA

2016-05-20 09:44:09

Dnia 19 maja 2016 roku uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w spotkaniu profilaktycznym wykonanym przez Teatr „Kurtyna” pt.: „Z miłości do serduszka”. Bajka ta to zabawna lekcja prawdziwej wiedzy o zdrowiu i dobrej kondycji psychiczno-fizycznej człowieka zarówno małego jak i dużego. Dzieci poznały tajniki zachowania diety, wpływu zajęć ruchowo-sportowych na stan zdrowia, niepożądanych skutków wszelkich szkodliwych dla człowieka uzależnień. Otrzymały wskazówki o korzystaniu z mediów elektronicznych, o pozytywach płynących z systematyczności nauki i pracy. Była to także nauka szacunku dzieci do opiekunów, dbałość o język komunikacji i tolerancji dla odmienności etnicznej.

Spektakl „Z miłości do serduszka” to przede wszystkim świetna pełna muzyki i ruchu lekcja, która pozostanie w pamięci i świadomości widzów. Dziękujemy Pani Dyrektor GOKSiR - Lucynie Piwowarczyk oraz Pani Ewie Dunajskiej za zaproszenie na spektakl (mf). <Galeria zdjęć>