"Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych"

2016-06-01 09:25:55

25.05.2016 r. odbył się finał konkursu plastycznego "Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych". Wręczenie nagród odbyło sie w Ogrodzie Zoologicznym "Wybrzeże" w Gdańsku – Oliwie. Konkurs organizowany był dla dzieci i młodzieży z terenu województwa pomorskiego. Celem konkursu było upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży profilaktyki związanej z zagrożeniami wypadkowymi występującymi w gospodarstwach rolnych.

II miejsce w województwie pomorskim zajął uczeń klasy IIa  naszego gimnazjum Jan Kiedrowicz , który w nagrodę otrzymał tablet, a zestaw książek za wyróżnienie otrzymała Magdalena Drawska z klasy Ib. Wręczenie nagród było poprzedzone wieloma atrakcjami przygotowanymi dla wszystkich uczestników. Uczniowie zwiedzili kolejką zoo, wysłuchali prelekcji na temat fok i zwierząt afrykańskich, mogli dotknąć skór zwierząt i zaprzyjaźnić się z wężem. Odwiedzili też mini zoo, gdzie bawili się z kozami.

Wszystkim laureatom gratulujemy sukcesów.(fw) <Galeria zdjęć>