Dzień Dziecka w Kinie

2016-06-08 11:06:06

Dnia 2 czerwca 2016r.uczniowie klas 1-3 z okazji swojego święta wybrali się do kina Remus w Kościerzyny na najnowszy film animowany pt. „Dzielny Kogut Maniek”. Dzieci z zaciekawieniem oglądały historię bohatera, który dzięki swoim przyjaciołom uwierzył w siebie i przezwyciężył niepokonanego dotąd króla walk kogucich. Dzięki uporowi, treningowi oraz ogromnej motywacji od najbliższych udało mu się nie doprowadzić do bankructwa swojej farmy.

Po kinie wszyscy udaliśmy się spacerem na rynek kościerski. Na dzieci czekała  jeszcze jedna niespodzianka w postaci smacznych lodów.

Dzieci były zadowolone. Uśmiechnięte buzie były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za sfinansowanie tego wyjazdu.(ib) <Galeria zdjęć>