Życzenia dla rodziców

2016-06-13 09:13:19

Dzień Matki i Dzień Ojca to wyjątkowe święta zarówno dla każdego z rodziców jak i dzieci. Doskonale wiedzą o tym uczniowie klasy 2b. To dla swoich ukochanych rodziców przygotowały niespodziankę. Udekorowały odświętnie swoją salę lekcyjną i w czwartek, 9 czerwca 2016 roku zaśpiewały piosenki, zaprezentowały wiersze dedykowane swoim mamom i tatom z okazji ich święta. Nie zabrakło też tańców i gry na instrumentach.
Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, a dyrektor szkoły, pan Zbigniew Werczyński dołączył się do życzeń składanych rodzicom i podziękował dzieciom za przygotowanie programu artystycznego.
Tego dnia nie zabrakło również smakołyków. (mf) <Galeria zdjęć>