Szkolne Dyktando dla klas II-III

2016-06-23 08:39:38

14 czerwca 2016 r. szesnaścioro uczniów z klas drugich oraz trzeciej przystąpiło do kolejnego w tym roku szkolnym konkursu ortograficznego. Uczestnicy zmagali się tym razem z najeżonym pułapkami ortograficznymi dyktandem. W konkursowej rywalizacji zwycięzcami zostali ci, którzy wykazali się najlepszą znajomością zasad pisowni i umiejętnością zastosowania jej w praktyce. Mistrzynią ortografii została ucz. kl. III Michalina Miotk. Tytuły wicemistrzowskie zdobyli uczniowie klasy II a Jakub Olszewski i Julia Dargacz. Trzecią lokatę zajęła ucz. kl. III Dominika Freitag. Wyróżnienie w konkursie zdobyli ucz. kl. II a Patrycja Gołuńska i Nikola Pstrong oraz ucz. kl. II b Nikola Truszczyńska.

Serdecznie dziękuję Rodzicom uczniów klas II-III za ufundowanie nagród dla wszystkich uczestników konkursu.(jd) <Galeria zdjęć>