ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Dzień Ziemi w klasach I-III

2010-05-17 13:32:01
Zdjęcie

Dnia 22 kwietnia 2010r. w naszej szkole odbył się Dzień Ziemi. Uczniowie przebrani na zielono pokazali jak powinna wyglądać Ziemia. Następnie, klasa pierwsza, zaprezentowała przedstawienie ekologiczne. Ponadto, w ramach ekologicznego tematu tego dnia, uczniowie wykonali własnoręcznie zabawki ekologiczne oraz zaśpiewali piosenkę o Ziemi. Każda klasa, za udział w różnych formach aktywności, otrzymała nagrody w postaci jogurtów i batonów. Tego dnia, odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Moja Ziemia” , który wśród dzieci, cieszył się ogromnym powodzeniem. Przyznano nagrody.


I miejsce zajęła uczennica klasy I a -Monika Jurczak


II miejsce zajęła uczennica klasy II a- Wiktoria Michnowska


III miejsce zajął uczeń klasy III a -Aleksander Miłosz


Wyróżnienie zdobyli następujący uczniowie: Zuzanna Kulas i Szymon Węsierski z klasy II, Marcelina Barkowska i Weronika Urban z klasy III oraz Anna Gruszka, Kaja Engler i Martyna Richert z klasy I.

Ze względu na fakt, że Dzień Ziemi okazał się wielkim sukcesem, postanowiono, że przedstawienie teatralne dzieci przedstawią swoim rodzicom co uczyniono po kilku dniach. Rodzice byli dumni ze swoich pociech a dzieci były zadowolone tym bardziej, że właśnie dzięki rodzicom otrzymały większość nagród.

Galeria zdjęć
Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier