Wywiadówki w szkole podstawowej i gimnazjum

2016-12-10 05:49:18

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego informuję, że w dniu 20 grudnia (wtorek) br. odbędą się wywiadówki szkolne, podczas których zostanie omówiona sytuacja wychowawcza klasie, jak również poinformowani zostaną Państwo o planowanych ocenach swoich dzieci. Ponadto będzie możliwość spotkania się indywidualnie  z nauczycielami uczącymi dziecko z poszczególnych przedmiotów. Spotkania odbędą się wg następującego harmonogramu:

godz. 16.00 – spotkanie w wychowawcami klas w szkole podstawowej,

godz.  16.30 – indywidualne spotkania z nauczycielami uczącymi w szkole podstawowej,

godz. 17.00 – spotkania z wychowawcami klas w gimnazjum,

godz. 17.30 - indywidualne spotkania z nauczycielami uczącymi w gimnazjum.

Serdecznie zapraszam

Dyrektor ZO w Liniewie