Szkolne Dyktando dla uczniów z klas II-III

2017-06-22 06:34:44

12 czerwca 2017 r. siedemnaścioro uczniów z klas trzecich oraz drugiej przystąpiło do kolejnego w tym roku szkolnym konkursu ortograficznego. Uczestnicy zmagali się tym razem z najeżonym pułapkami ortograficznymi dyktandem. W konkursowej rywalizacji zwycięzcami zostali ci, którzy wykazali się najlepszą znajomością zasad pisowni i umiejętnością zastosowania jej w praktyce. Mistrzynią ortografii została ucz. kl. III a Julia Dargacz. Tytuł  wicemistrzowski zdobył uczeń klasy III a Wojciech Chamier-Gliszczyński. Trzecią lokatę zajęli Nikola Truszczyńska z kl. III b i Jakub Olszewski z kl. III a. Wyróżnieni w konkursie zostali:  Maja Majewska z kl. II,  Nikola Pstrong z kl. III a i Paweł Kotas z kl. III b.

Serdecznie dziękuję Rodzicom uczniów klas II-III za ufundowanie nagród dla wszystkich uczestników konkursu.(jd) <Galeria zdjęć>