Szkolne zawody w unihokeju dziewcząt i chłopców

2017-10-05 06:42:05

Szkolne zawody w unihokeju dziewcząt i chłopców, które odbywały się przez dwa dni w godzinach popołudniowych zakończyły się sukcesem organizacyjnym. Na zawody zgłosiły się po cztery reprezentacje klas dziewcząt i chłopców. Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Wszystkie spotkania dostarczyły zgromadzonej publiczności, jaki i oczywiście samym zawodniczkom i zawodnikom, mnóstwo emocji, mogliśmy podziwiać mnóstwo efektownych akcji i obron.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1.    Klasa IIIa

2.    Klasa IIa

3.    Klasa VIIb

4.    Klasa IIIb

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1.    Klasa IIIa

2.    Klasa VI

3.    Klasa IIa

4.    Klasa VIIa

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w doskonaleniu swoich umiejętności.(tg) <Galeria zdjęć>