Świąteczne konkursy

2017-12-21 09:41:00

W grudniu tradycyjnie już odbyły się konkursy plastyczne o tematyce świątecznej. Zainteresowanie nimi było bardzo duże. Prace wykonane zostały różnymi technikami, pomysłowo i ciekawie. Zaskakiwały wszystkich dużą inwencją twórczą oraz starannością wykonania. Ich rozstrzygnięcie nastąpiło 15 grudnia.

Konkurs pt.: „Symbole Świąt Bożego Narodzenia” adresowany był do uczniów klas 1-6. Wyróżniono 20 prac: Julii Kacprzak, Darii Kacprzak, Cezarego Ziemian, Zuzanny Peek, Dominiki Peek, Nikodema Rekowskiego, Pawła Peplińskiego, Nikoli Pawłowskiej, Stanisława Balcerek, Patrycji Gołuńskiej, Wanesy Szmit, Fabiana Walkowskiego, Szymona Okrój, Zuzanny Breska, Adeli Knitter, Lilianny Stolc, Adriana Gurskiego, Antoniego Świeczkowskiego, Kajetana Klonowskiego i Mateusza Okrój.

Zaś w konkursie „Kartka Bożonarodzeniowa”, który adresowany był do uczniów klas młodszych, wśród wielu pięknie wykonanych kartek świątecznych komisja wyróżniła 15 prac. Wyróżniono pracę Nikodema Lorbieckiego (kl. 1), Franciszka Sikorskiego (kl. 1), Oliwii Stolc (kl. 1), Zuzanny Breska (kl. 1), Lilianny Stolc (kl. 1), Magdaleny Pstrong (kl.2), Adeli Knitter (kl. 2), Dominiki Peek (kl. 2), Fabiana Richert (kl. 2), Szymona Barzowskiego (kl. 2), Julii Stolc (kl. 3), Darii Kacprzak (kl. 3), Nikodema Rekowskiego (kl. 3), Dawida Wenty (kl. 3) i Roberta Richert (kl. 3).

Autorzy wyróżnionych prac otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Natomiast prace dzieci można było wcześniej podziwiać na szkolnym korytarzu, a później zakupić na „III Jarmarku Bożonarodzeniowym”, który odbył się 16 grudnia na placu przy Urzędzie Gminy w Liniewie.

Rodzicom dziękujemy za współfinansowanie nagród. (bw, mf) <Galeria zdjęć>