Kiermasz świąteczny

2017-12-21 14:21:09

Przy okazji świąt  organizowane są okolicznościowe kiermasze świąteczne, podczas których można zakupić za niewielką odpłatnością prace wykonane często
przez  uczniów i tak też było w tym roku.16 grudnia 2017 r., każdy kto chciał mógł uczestniczyć w Kiermaszu bożonarodzeniowym zorganizowanym przez Urząd Gminy w Liniewie pod nazwą III Jarmark Bożonarodzeniowy ,,Smaku i Tradycji”. Nasza szkoła również już po raz trzeci wystawiła swoje stanowisko.  Na barwnym, kolorowym stole można było znaleźć stroiki, choinki, bombki, karty świąteczne, szopki bożonarodzeniowe i inne świąteczne cudeńka. Nikogo nie trzeba było zachęcać do nabycia lukrowanych, ręcznie zdobionych pierników  czy też choinek z szyszek lub reniferków ze smacznymi lizakami. Prace przeznaczone na kiermasz, a było ich ponad 120, cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych.
Tym, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejny kiermasz już za rok.(bw) <Galeria zdjęć>