Karnawału nastał czas ...

2018-02-01 15:03:05

Początek roku 2018 uczniowie klas I- III rozpoczęli zabawą i tańcami. W czwartek 18.01 w naszej szkole odbył się "Bajkowy bal karnawałowy", podczas którego uczniowie klas I- III mogli wcielić się w różne postacie z bajek. Stroje były naprawdę barwne i pomysłowe. W tym dniu chyba każdemu dopisywał świetny humor, co można było zauważyć na twarzach dzieci. Zabawy przy muzyce przeplatane były licznymi konkursami sprawnościowymi. Nasi uczniowie musieli wykazać się znajomością różnych bajek podczas zabawy "Jaka to melodia?". Kolejnym zadaniem były rzuty do celu, a także przesypywanie piłeczek w butelkach na czas. Jak przystało na prawdziwy bal, odbyły się wybory króla i królowej, którym uśmiech towarzyszył podczas całej zabawy.

Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych, barwnych i pomysłowych kostiumów, a także sfinansowanie balu. (ib,pp) <Galeria zdjęć>