Dzień babci i dziadka w przedszkolu

2018-02-18 11:51:11

W piątek, 26 stycznia, odbyła się wielka, wyczekiwana przez dzieci uroczystość- Święto Babci i Dziadka.

W tym dniu dzieci zaprosiły do Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Liniewie swoje kochane babcie i dziadków. Przedszkolaki chętnie i z wielkim zaangażowaniem przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki.

Frekwencja jak co roku dopisała. Gośćmi specjalnymi na uroczystości byli dyrektor ZO Pan Zbigniew Werczyński, wójt Gminy Liniewo Pan Mirosław Warczak oraz licznie przybyli rodzice.

Przybyłym gościom dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, które zapadają głęboko w sercach zarówno dzieci i dziadków. (az) <Galeria zdjęć>