Wywiadówki szkolne

2018-03-17 07:58:48

W najbliższą środę, 21 marca o godz. 16.30 odbędą się wywiadówki szkolne we wszystkich klasach, w szkole podstawowej i gimnazjum. Podczas spotkań wychowawcy, omówią sytuację dydaktyczną uczniów oraz przedstawią sytuację wychowawczą w klasie. Ponadto omówione zostaną klasowe działania wychowawcze na najbliższy okres, oraz kalendarz działań do końca roku szkolnego.

W trakcie wizyty w szkole, będzie możliwość spotkania się z wybranym nauczycielem uczącym Państwa dziecko i zapoznanie się z jego sytuacją dydaktyczną na poszczególnych zajęciach szkolnych.

Przed spotkaniem z wychowawcą odbędzie się spotkanie ogólne na sali gimnastycznej.

Serdecznie zapraszamy