Piknik majowy

2018-05-15 11:35:10

Sezon pikników uważamy oficjalnie za rozpoczęty! Kiedy robi się ciepło , to nie zastanawiając się zabieramy prowiant, kocyki i idziemy na prawdziwy piknik.

Grupy maluchów i 5- latków  -w środę, 9 maja, wybrały się na piknik do Liniewskich Gór. Droga była długa, ale przedszkolaki dały radę.

Miłe spotkanie upłynęło w radosnej atmosferze. Wszyscy potrafili dobrze razem się bawić. Graliśmy w piłkę, używaliśmy sprzętów terenowych, bawiliśmy się w „berka” i graliśmy w gumę, każdy miał swój pomysł na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu . Kiedy już się troszkę zmęczyliśmy czekały na nas przepyszne kiełbaski z grilla i świeże bułeczki.  Obserwując uśmiechnięte twarze dzieci, odnosiło się nieodparte wrażenie, że piknik w takiej formie – wspólnej zabawy – to strzał  w dziesiątkę!

Należy podkreślić, iż ten wspaniały  piknik odbył się przy pomocy i  zaangażowaniu Pana Sołtysa Liniewskich Gór wraz z żoną.

Naładowani energią wyruszyliśmy w drogę powrotną, licząc, że to nie ostatnia taka wycieczka.   Do przedszkola wróciliśmy nieco zmęczeni długim marszem, ale tryskaliśmy radością i dobrym humorem.(az) <Galeria zdjęć>