Dysk Pomorski 2010

2010-06-16 12:05:35

Finał powiatowy odbył się 15 czerwca 2010r. w Lipuszu. Miał on na celu wyłonić uzdolnioną młodzież do szkolenia w systemie Kadr wojewódzkich w kategorii młodzik, junior oraz ustalić skład reprezentacji Powiatu Kościerskiego do finału wojewódzkiego. Do zawodów wojewódzkich awansowali najlepsi zawodnicy w każdej konkurencji z danego powiatu. Wszyscy zawodnicy stanęli na wysokości zadania i poprawili własne i szkolne rekordy. Z pośród nich aż czterech zawodników z pierwszych miejsc awansowało do zawodów finałowych, które odbędą się 19 września 2010r. w Słupsku. Naszą gminę i szkołę reprezentowało 7 zawodników:

• Weronika Ginter –kl. IV SP, bieg na 60m(1. miejsce)
  • Daria koprek - kl. V SP, bieg na 600m(3. miejsce)
  • Damian Kropidłowski - kl. V SP, bieg na 1000m(2. miejsce)
  • Natalia Kulas – kl. VI SP, rzut piłeczką palantową (1. miejsce)
  • Szymon Dawicki – kl. V SP, rzut piłeczką palantową(1. miejsce)
  • Bartosz Borowicki – kl. VI SP, bieg na 60m(6. miejsce)
  • Joanna Zabrocka – kl. II GP, pchnięcie kulą(1. miejsce)
Galeria zdjęć