Przegląd piosenki świątecznej

2019-01-02 09:10:37

Jak co roku, w ostatnim dniu nauki w roku kalendarzowym, Samorząd szkolny zorganizował Przegląd piosenki świątecznej, w którym wzięli udział uczniowie ze wszystkich klas szkoły podstawowej oraz z klas gimnazjalnych. Każda z ekip przygotowała jedną piosenkę, która jak zwykle miała bardzo bogatą oprawę scenograficzną, jak również ciekawe aranżacje i sposoby jej prezentacji. Jak zwykle najgoręcej przyjmowane były wykonania uczniów z klas najmłodszych.

W tym roku w przeglądzie udział wzięły dodatkowo osoby, które zgłosiły chęć wykonania własnej interpretacji znanej piosenki świątecznej, co niewątpliwie podniosło poziom całej imprezy i było ciekawym przerywnikiem pomiędzy występami. (zw) <Galeria zdjęć>