Martyna laureatką Konkursu Biologicznego

2019-04-09 09:52:18

5 kwietnia 2019 roku w Sali BHP Stoczni Gdańskiej odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019.

Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica Klasy III B Gimnazjum Publicznego w Liniewie – Martyna Holc, która została laureatką Konkursu Biologicznego. Mamy nadzieję, że sukces Martyny  stanie się motywacją do ciężkiej pracy dla wielu innych uczniów naszej szkoły.

Jesteśmy dumni z postawy Martyny. Szczerze Jej gratulujemy oraz życzymy wytrwałości, osiągnięcia zamierzonych celów i dalszych sukcesów w edukacyjnej przygodzie.(jf) <Galeria zdjęć>