ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Dzień Edukacji Narodowej

2010-10-21 11:53:21
Zdjęcie

Jak co roku w Zespole Oświatowym w Liniewie odbyła się uroczysta akademia z okazji obchodzonego Dnia Edukacji Narodowej. Tegoroczną akademię przygotowali uczniowie z klas piątych (a i b) ze szkoły podstawowej oraz drugiej a z gimnazjum. Podczas akademii uczniowie przedstawili genezę tego święta oraz odegrali kilka humorystycznych scenek z życia szkoły. Nauczyciele usłyszeli od uczniów wiele życzeń oraz podziękowań za trud włożony w ich codzienną edukację.

Przewodniczący Rad Rodziców, ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum złożyli na ręce Dyrektora kwiaty oraz słowa podziękowania za codzienną niełatwą pracę z ich dziećmi.

Tradycyjnie Dyrektor korzystając z okazji wręczył nauczycielom doroczne nagrody z okazji ich święta. W tym roku uhonorowano Nagrodą Dyrektora ośmiu nauczycieli. Dziękując wszystkim za zaangażowanie, podkreślił, że jest bardzo zadowolony i dumny z ich codziennej pracy o czym świadczyć mogą wyniki uzyskiwane przez uczniów na sprawdzianach i egzaminach zewnętrznych oraz w konkursach przedmiotowych. Złożył również podziękowania pracownikom obsługi i administracji za troskę w utrzymaniu szkoły w czystości i sprawnej organizacji, o czym wielokrotnie można było usłyszeć podczas wielu odwiedzin naszej placówki.

Galeria zdjęć
Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier