ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Unihokej powiatowy dla klas 6

2019-10-25 20:36:11
Zdjęcie

Drużyna chłopców z naszej szkoły po raz trzeci obroniła tytuł mistrzów powiatu w unihokeju chłopców. W środę 23 października 2018 r. w Zespole Oświatowym w Liniewie spotkało się 7 najlepszych drużyny poszczególnych gmin i miasta z powiatu kościerskiego, w sumie około 80 osób.

Zespoły, które przystąpiły do rywalizacji zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej znalazły się reprezentacje: SP w Dziemianach, SP w Wielu, SP w Nowym Klinczu oraz SP w Liniewie. W drugiej zaś:, SP nr 3 w Kościerzynie, SP w Lubaniu oraz SP w Starej Kiszewie. W poszczególnych grupach rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym”. Następnie zwycięzcy grup rozegrali między sobą mecze o miejsca I-II w końcowej klasyfikacji. Natomiast drużyny, które zajęły miejsce drugie w grupie rozegrały między sobą mecze o miejsca III-IV w końcowej klasyfikacji.

Nasi reprezentanci szkoły tego dnia okazali się najlepsi wygrywając wszystkie mecze i zdobywając tytuł mistrza powiatu. Chłopcy będą reprezentować naszą gminę i  powiat na dalszym szczeblu rozgrywek.

Klasyfikacja końcowa Powiatowych Igrzysk w Unihokeju chłopców:

1. SP w Liniewie

2. SP nr 3 w Kościerzynie

3. SP w Dziemianach

4. SP w Lubaniu

5. SP w Wielu

6. SP w Starej Kiszewie

7. SP w Nowym Klinczu

Skład zespołu:  Wojciech Chamier Gliszczyński, Jakub Olszewski, Szymon Pykało, Oskar Rekowski, Michał Rymon-Lipiński, Jakub Gruszka, Fabian Walkowski, Robert Richert, Nikodem Rekowski, Szymon Rymon-Lipiński, Łukasz Szultka, Cezary Ziemian, Kajetan Klonowski. Trener: Tomasz Gierszewski (tg) <Galeria zdjęć>

 

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier