ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Jasełka 2019

2020-01-06 16:48:33
Zdjęcie

W ostatnim dniu roku kalendarzowego, przed przerwą świąteczną, wszyscy uczniowie, nauczyciele, zaproszenie goście oraz rodzice, spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, aby wspólnie obejrzeć przygotowane jasełka. W tym roku główne role powierzone zostały uczniom z klasy pierwszej, co jak się później okazało, było strzałem w dziesiątkę. Świetne wykonanie powierzonych ról ( szczególnie rola Króla Heroda !!!), przez młodych aktorów, wszystkich zebranych wprowadziło w świetny humor oraz oczywiście przedświąteczny nastrój.

Przy tej okazji, jak co roku dyrektor, wspólnie z panem Wojciechem Prądzińskim, Przewodniczącym gminnej Komisji Oświaty  oraz panią Dorotą Tusk, Przewodniczącej Rady Rodziców wręczyli nagrody uczniom,  którzy zwyciężyli w szkolnych etapach konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Całość była uświetniona występami uczniów z naszej szkoły, na co dzień uczęszczających do sekcji wokalnych w GOKSiR w Liniewie: Moniki Szałady, Aleksandry Madejak i Aleksandry Engler oraz gościnnie występujących uczniów ze szkół z Nowej Karczmy oraz ze Starych Polaszek: Kornela Bronk i Katarzyny Herman. Uczniowie ci, swoimi pięknymi występami uświetnili tegoroczne  jasełka, za co gorąco dziękujemy pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury. Na zakończenie wszyscy zebrani wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę i w tym świątecznym nastroju rozeszliśmy się do domów, w oczekiwaniu nadchodzące święta. (zw) <Galeria zdjęć>

 

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier