Czas na herbatkę z babcią i dziadkiem

2020-02-03 12:01:03

W czwartek 30 stycznia do naszej szkoły przybyli wyjątkowi goście – Babcie i Dziadkowie uczniów klasy 3. Dzieci z samego rana ustawiały stoły, nakrywały je białymi obrusami i z niecierpliwością oczekiwały zaproszonych gości. Licznie przybyłych dziadków powitał oraz złożył im życzenia wicedyrektor, pan Sławomir Figiel.

Następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny w postaci zabawnych jak i wzruszających wierszyków przeplatanych piosenkami. Oprócz montażu słowno-muzycznego dziadkowie obejrzeli wesołą inscenizację pt.: „Zielony Kapturek”. Młodzi artyści z dużym zapałem prezentowali się na scenie, zaś widownia wysiłek ten nagradzała gromkimi brawami.

Po przedstawieniu uczniowie obdarowali swoich kochanych dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami.

Uroczystość ta zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy długich lat życia w zdrowiu i radości, zaś rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu uroczystości. (mf) <Galeria zdjęć>