ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Zakończenie roku szkolnego

2020-06-25 13:50:29
Zdjęcie

Szanowni Rodzice,

zbliża się wielkimi krokami koniec tego roku szkolnego. Jakże innego, do jakich się przyzwyczailiśmy, z jakim i my również w swojej edukacji nie mieliśmy do czynienia.  

Szanowni Rodzice,

w imieniu własnym i nauczycieli zarówno ze szkoły podstawowej oraz naszego przedszkola pragnę Państwu serdecznie podziękować za współpracę z nami w tych trudnych dla wszystkich czasach, obejmujących trwanie w kraju epidemii.

To dzięki Państwa wysiłkom mogliśmy szybko przejść na nieznaną nam dotąd formę nauki zdalnej.

Edukacja zdalna była dla nas wszystkich olbrzymim wyzwaniem i mamy świadomość, że bez wsparcia Rodziców niemożliwe byłoby realizowanie treści nauczania na każdym z etapów kształcenia, nauka Państwa dzieci nie byłaby tak efektywna.

Dziękuję za Państwa obecność, pomoc i uwagi dotyczące naszych codziennych działań w tym czasie.

Szanowni Rodzice,

Jak już wiecie po konsultacjach z Organem Prowadzącym, zrezygnowaliśmy z uroczystych wręczeń świadectw. Informację o sposobie ich odbioru otrzymaliście Państwo poprzez e-dziennik. Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa przy ich odbieraniu.

Dziękując wszystkim za dotychczasową naukę, życzę Państwu zdrowia i wyrażam nadzieję, że 1 września spotkamy się już w tradycyjny sposób, na wspólnym apelu rozpoczynającym kolejny rok szkolny 2020/2021.

Do zobaczenia

Zbigniew Werczyński - dyrektor

 

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier