Ulubiona książka z lat szkolnych mojego nauczyciela

2021-11-27 19:31:31

22 listopada 2021 r. nastąpiło rozstrzygnięcie ogłoszonego w październiku konkursu bibliotecznego “Ulubiona książka z lat szkolnych mojego nauczyciela”. Celem konkursu było rozbudzanie aktywności twórczej i wyobraźni oraz promowanie czytelnictwa. Komisja wyróżniła osiem prac zwracając uwagę na zaangażowanie dzieci, estetykę, pomysłowość a także różnorodność wykonania prac. Można je podziwiać w bibliotece szkolnej na gazetce.

Nagrody otrzymali: Maksymilian Pstrong klasa I, Iga Flis, Nadia Renke klasa II, Jakub Ossowski, Amelia Lass, Paweł Mechliński, Mateusz Kulas z klasy III Zuzanna Breska z klasy V. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.(fw) <Galeria zdjęć>