Wróżby andrzejkowe

2021-12-03 15:04:23

Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności, oraz zanurzyć w świecie wróżb i magii. Z tej okazji 30 listopada odbyły się w naszej szkole (w kl. I-III) klasowe andrzejki. Choć w tym roku nie było wspólnej zabawy, dzieci z poszczególnych klas zapoznały się z tradycjami tego święta w swoich salach lekcyjnych. Odpowiednie dekoracje wprowadzały nastrój tajemniczości, a wszystko to miało stworzyć klimat czarów i magii. W rolę wróżek tego dnia wcieliły się wychowawczynie klas I-III, które przy pomocy różnych rekwizytów przepowiadały dzieciom przyszłość.  Uczniowie mogli dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości. Nie mogło zabraknąć też poczęstunku, przygotowanego przez rodziców. Całą imprezkę uświetniała nam fantastyczna muzyka.  Wszyscy bawili się znakomicie, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość może się spełni... Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim zabawa  i nie można ich wszystkich traktować  poważnie- raczej z przymrużeniem oka :)

Ten dzień zapewne na długo pozostanie w pamięci dzieci, a rodzicom dziękujemy za sfinansowanie tej zabawy. (jd, mf, ib, pp) <Galeria zdjęć>