Zdjęcie Od nowego roku szkolnego w naszej szkole wprowadzamy nowy dziennik elektroniczny firmy Vulcan. Dotychczasowa firma obsługująca naszą szkołę zaprzestała współpracy z placówkami oświatowymi. Według informacji...więcej »
Zdjęcie Informujemy, ze od dnia 15 czerwca należy zwracać podręczniki i wypożyczone książki do biblioteki szkolnej. Czeka nas dość duże przedsięwzięcie , więc aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania, zwrotów...więcej »

Stypendium Wójta dla najlepszych

2020-06-21 09:36:40
Zdjęcie Jak co roku uczniowie z klas 4-8, którzy uzyskali wysokie oceny na świadectwie  szkolnym lub osiągnęli znaczące sukcesy w działalności artystycznej lub sportowej mogą ubiegać się o stypendium Wójta...więcej »
Zdjęcie Nauka języka kaszubskiego to nie tylko zakuwanie podręczników, słówek i łamanie języka na trudne do wymówienia wyrazy ale także dużo zabaw ruchowych, tańców, ćwiczeń rytmiki. Oczywiście najfajniejsza...więcej »
Zdjęcie Zgodnie z obowiązującymi przepisami, od 1 czerwca br. uczniowie mogą korzystać z indywidualnych konsultacji z nauczycielami na terenie szkoły. Informuję, że w okresie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2...więcej »
Zdjęcie Wykorzystując materiały przesłane przez autorkę, zachęcamy do zapoznania się z Poradnikiem Ósmoklasisty dla rodziców i uczniów, który został stworzony w ramach współpracy w obszarze doradztwa edukacyjno...więcej »
Zdjęcie Przed nami egzamin dla uczniów z klas ósmych, do którego przygotowujemy się w tym roku według zmienionych zasad organizacji. Oprócz procedur przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, w myśl...więcej »
Zdjęcie W związku z trwającą epidemią nie będą organizowane w tym roku szkolnym Dni Otwarte Szkół Ponadpodstawoweych, aby można było zapoznać się z ich ofertą edukacyjną. Poniżej przedstawiamy linki do poszczególnych...więcej »
Zdjęcie W dniu dzisiejszym ukazało sią Zarzadzenie nr 6/ZO/2020 Dyrektora Zespołu Oświatowego w Liniewie, w sprawie zawieszenia zajęć w Przedszkolu Samorządowym w Liniewie oraz  w Szkole Podstawowej w Liniewie,...więcej »
Zdjęcie Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami będzie można składać w dwóch etapach: od 15 czerwca do 10 lipca br. – termin na złożenie wniosku i uzupełnienie go o świadectwo...więcej »

« poprzednia 1 211 12 13 14 15 16 17 18 19 20 2198 99 następna »