Zdjęcie Wreszcie w naszej nowej zdalnej rzeczywistości otworzyła się furtka na spędzenie  wspaniałego czasu w towarzystwie kolegów i koleżanek z klasy.  Młodsza grupa uczestników  zajęć  języka kaszubskiego ...więcej »

2020-12-09 21:19:42
Zdjęcie Dzień Pluszowego Misia co roku obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy...więcej »

Dzień kredki

2020-12-09 21:17:35
Zdjęcie „Kolorowe kredki w pudełeczku noszę…” – kto nie zna tej piosenki? Kredki to prawdziwe dziecięce skarby – przenoszą na papier wszystko, o czym się pomyśli, a czarno-białym kolorowankom nadają najpiękniejsze...więcej »

Międzynarodowy Dzień ....Jeża

2020-11-19 21:23:06
Zdjęcie 10 listopada to Międzynarodowy Dzień Jeża , święto malutkich, kłujących ssaków. Z tej okazji przedszkolaki z naszego przedszkola włączyły się w obchody tego nietypowego święta. Dzieci miały okazję poszerzyć...więcej »
Zdjęcie Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w niełatwej historii naszej Ojczyzny. Podczas tematycznego tygodnia przedszkolaki poznawały historię Polski, jej symbole i miejsca ważne dla Polaków....więcej »
Zdjęcie 5 listopada obchodzony jest jeden z dni, wyjątkowo bliski wszystkim dzieciom – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Dla naszych przedszkolaków stał się okazją do przypomnienia i przeobrażenia w ulubionych,...więcej »

Święto dyni w przedszkolu

2020-11-15 18:36:54
Zdjęcie 30 października zrobiło się w naszym przedszkolu bardzo wesoło, przyjemnie i pomarańczowo. Każde z dzieci, a także wszystkie panie miały na sobie element ubrania w kolorze pomarańczowym, a to wszystko...więcej »

Wizyta w teatrze online

2020-11-04 21:31:59
Zdjęcie W ubiegły czwartek uczniowie klas drugich obejrzeli spektakl online z Teatru Nowego w Łodzi pt. "Psiakość". Choć początkowo na ten dzień zaplanowany był inny spektakl na żywo to niestety w ostatniej...więcej »

Spis rolny okiem malucha

2020-11-04 21:28:07
Zdjęcie Urząd statystyczny w Gdańsku ogłosił konkurs dla przedszkolaków z placówek znajdujących się na terenie województwa pomorskiego. Głównym celembyło promowanie Powszechnego Spisu Rolnego wśród przedszkolaków,...więcej »
Zdjęcie 23 września powitaliśmy jedną z najpiękniejszych pór roku, która nadeszła do nas z ciepłym słoneczkiem i pierwszymi kolorowymi liśćmi. Musieliśmy na własne oczy przekonać się, czy na pewno już jest...więcej »