Zdjęcie Szanowni rodzice, jak pisaliśmy wcześniej, nie ma przeciwskazań, abyśmy rozpoczęli zajęcia w szkole z dniem 1 września. Jak zapewne, Państwo już wiecie, zajęcia będą odbywały się na nowych, zmodyfikowanych...więcej »

2020-08-23 18:11:23
Zdjęcie Drodzy rodzice, przygotowując się do nadchodzącego roku szkolnego, przyjmujemy różne scenariusze jego przebiegu, w zależności od sytuacji epidemiologicznej. Obecnie nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy...więcej »
Zdjęcie Szanowni rodzice, Główny Inspektor Sanitarny udostępnił wytyczne związane z uruchomieniem przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w nowym roku szkolnym. Szczególnie jego trzecia aktualizacja nakłada...więcej »
Zdjęcie Szanowni rodzice, Ministerstwo Edukacji Narodowej wspólnie z Ministrem Zdrowia i Głównym Inspektorem Sanitarnym opracowało wytyczne, w myśl których rozpoczną się zajęcia w nowym roku szkolnym 2020/21....więcej »

2020-06-25 13:50:29
Zdjęcie Szanowni Rodzice, zbliża się wielkimi krokami koniec tego roku szkolnego. Jakże innego, do jakich się przyzwyczailiśmy, z jakim i my również w swojej edukacji nie mieliśmy do czynienia.   Szanowni...więcej »
Zdjęcie Od nowego roku szkolnego w naszej szkole wprowadzamy nowy dziennik elektroniczny firmy Vulcan. Dotychczasowa firma obsługująca naszą szkołę zaprzestała współpracy z placówkami oświatowymi. Według informacji...więcej »
Zdjęcie Informujemy, ze od dnia 15 czerwca należy zwracać podręczniki i wypożyczone książki do biblioteki szkolnej. Czeka nas dość duże przedsięwzięcie , więc aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania, zwrotów...więcej »

Stypendium Wójta dla najlepszych

2020-06-21 09:36:40
Zdjęcie Jak co roku uczniowie z klas 4-8, którzy uzyskali wysokie oceny na świadectwie  szkolnym lub osiągnęli znaczące sukcesy w działalności artystycznej lub sportowej mogą ubiegać się o stypendium Wójta...więcej »
Zdjęcie Nauka języka kaszubskiego to nie tylko zakuwanie podręczników, słówek i łamanie języka na trudne do wymówienia wyrazy ale także dużo zabaw ruchowych, tańców, ćwiczeń rytmiki. Oczywiście najfajniejsza...więcej »
Zdjęcie Zgodnie z obowiązującymi przepisami, od 1 czerwca br. uczniowie mogą korzystać z indywidualnych konsultacji z nauczycielami na terenie szkoły. Informuję, że w okresie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2...więcej »