W teatrze on-line

2021-11-03 14:33:16
Zdjęcie Dzięki nowoczesnym technologiom, mimo pandemii 28 października uczniowie klasy 3a mogli przenieść się wirtualnie do magicznego świata teatru w Zielonej Górze na spektakl pt. „Tymoteusz wśród  ptaków”....więcej »
Zdjęcie Powiatowy maraton w unihokeju dziewcząt i chłopców za nami. W ubiegłym tygodniu w pięknej hali widowiskowo sportowej w Starej Kiszewie naszą szkołę reprezentowały uczniowie w trzech kategoriach. We...więcej »
Zdjęcie W dniu 28 października w klasach siódmych i w klasie szóstej odbyły się warsztaty profilaktyczne przeprowadzone przez pana Tomasza Gralaka z Małopolskiego Centrum Profilaktyki. Podczas zajęć młodzież...więcej »
Zdjęcie Nordic walking pochodzi ze Skandynawii i w stosunkowo krótkim czasie rozpowszechnił się w wielu krajach. Uznawany obecnie za sport, stał się popularną na całym świecie formą rekreacji. Kije to wspaniały...więcej »
Zdjęcie We wrześniu odbyła się w naszej szkole pierwsza edycja Kaszubskiego Plastycznego Konkursu.  12 prac zakwalifikowano do oceny jury. Spośród nich wyłoniono zwycięzców.  Werdykt jury przedstawia się następująco:...więcej »

Świętowali w przedszkolu

2021-10-18 08:58:23
Zdjęcie Ostatnio w naszym przedszkolu mamy wiele okazji do świętowania. Jednymi z najważniejszych dni były: przypadający na 30 września Dzień Chłopaka i 11 października Dzień Dziewczyny. Chłopcy jako pierwsi...więcej »
Zdjęcie We wtorek 05 października 2021 r w Lubaniu odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Do rywalizacji przystąpili zwycięzcy poszczególnych gmin i miasta z powiatu kościerskiego w czterech kategoriach...więcej »

Zdrowie na talerzu

2021-10-11 08:59:28
Zdjęcie W piątek (8 października) uczniowie klasy 2 przybyli do szkoły z siatkami wypełnionymi różnorodnymi owocami. Tego dnia dzieci przygotowały smaczną sałatkę owocową. Przed przystąpieniem do pracy przypomniały...więcej »
Zdjęcie 23 września zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbyło się “Powitanie Jesieni”. Ten dzień obfitował w zabawy o tematyce jesiennej, poprzez które dzieci przyswoiły sobie wiadomości o rozpoczynającej...więcej »

Szkolny Bieg Po Zdrowie

2021-10-05 19:33:39
Zdjęcie W poniedziałek 27 września i w czwartek 30 września 2021r odbyły się Szkolne Jesienne Biegi Po Zdrowie. Celem biegu była popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży, jako jednej z najbardziej...więcej »