Zdjęcie W grupie Motylków ostatni dzień października przebiegał pod hasłem „Halloween na wesoło”. Dzieci poszerzyły wiedzę o tym, zapożyczonym z innego kraju zwyczaju oraz uczestniczyły w zabawach tematycznych,...więcej »
Zdjęcie Drużyna chłopców z naszej szkoły zdobyła tytuł mistrzów powiatu w unihokeju chłopców. W poniedziałek 29 października 2019r. w Wielkim Podlesiu spotkało się 7 najlepszych drużyny poszczególnych gmin...więcej »
Zdjęcie 15 października 2018 r. odbyła się w naszej szkole ważna, szczególnie dla najmłodszych uczniów szkoły podstawowej, uroczystość. Tego dnia odświętnie ubrani pierwszoklasiści zgromadzili się w pięknie...więcej »

Zaproszenie na Wernisaż

2018-11-05 21:29:40
Zdjęcie Zgodnie z  informacją przekazaną przez Pana Piotra Krzyżanowskiego, Prezesa Fundacji „Słoneczna Galeria”, w dniach 29, 30 sierpnia 2018 roku w Agroturystyce pod Lipami w Wysinie odbyło się szkolenie...więcej »
Zdjęcie Miesiąc październik na całym świecie obchodzony jest jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji biblioteka szkolna na początku miesiąca  ogłosiła uczniom takie konkursy jak : konkurs...więcej »

Z wizytą na E(X)plory w Gdyni

2018-11-04 20:11:36
Zdjęcie Uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w Festiwalu Naukowym E(X)plory w Gdyni.  Wysłuchali bardzo ciekawego wykładu Dawida Myśliwca „ Niepoważne metody poważnej nauki”. Młody pasjonat nauki w bardzo...więcej »
Zdjęcie Powiatowe zawody w unihokeju chłopców, które odbyły się 25.10.2018r. w Liniewie zakończyły się po raz trzeci z rzędu sukcesem chłopców z naszej szkoły. Na zawody stawiło się siedem reprezentacje gmin...więcej »
Zdjęcie Dnia 27 października 2018 r. odbyły się powiatowe turnieje piłki nożnej chłopców „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku w dwóch kategoriach wiekowych U-8 i U-12. Areną zmagań młodych piłkarzy...więcej »
Zdjęcie W ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Odblaski – dziecko bezpieczne na drodze” zorganizowany został w naszej szkole konkurs plastyczny dla uczniów klas 1-3 pt.: „Bezpieczna droga do szkoły”....więcej »

A co tam Panie na straganie?

2018-10-19 11:08:00
Zdjęcie Jak mogły przekonać się wszystkie przedszkolaki, jesień przynosi nam w darze nie tylko piękną pogodę i kolorowe liście, ale również smaczne i zdrowe warzywa. 11 października w sali Motylków stanął stragan...więcej »