Jesteśmy już uczniami!

2019-10-22 22:31:13
Zdjęcie Pasowanie na ucznia i ślubowanie to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego pierwszaka. Ta wyjątkowa uroczystość - na którą przybyli rodzice, dziadkowie i uczniowie starszych klas miała miejsce 10 października...więcej »

Wycieczka do Malborka

2019-10-20 20:45:21
Zdjęcie Uczniowie klasy czwartej i piątej pod opieką wychowawców wybrali się  na wycieczkę do Malborka. Pojechaliśmy by zobaczyć wspaniały zamek krzyżacki, zwiedzić wystawę bursztynu i broni. Podróż autokarem...więcej »
Zdjęcie Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważnymi świętami dla nas jest obchodzony 30 września Dzień Chłopców i 11 października...więcej »
Zdjęcie W czwartek  3 października mieliśmy zaszczyt gościć w naszym przedszkolu wyjątkowa osobę- pielęgniarkę  Panią Jolę Juńską. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o  zawodzie pielęgniarki,...więcej »
Zdjęcie Jak co roku, tradycyjnie w przededniu Dnia Edukacji Narodowej, uczniowie, nauczyciele, przedstawiciele rodziców oraz zaproszeni goście zebraliśmy się w sali gimnastyczne naszej szkoły, gdzie odbyła...więcej »

Szkolny Bieg po Zdrowie

2019-10-14 09:53:36
Zdjęcie Jak co roku Szkolne Biegi Przełajowe rozpoczynają sportową rywalizację w naszej szkole. To już kolejna odsłona tej imprezy i jednocześnie jedna z największych imprez przeznaczona dla uczniów naszej...więcej »

Jesienne kanapki

2019-10-14 09:51:17
Zdjęcie Jesień to niezwykła pora roku, która obdarza nas swoimi smacznymi darami w postaci warzyw i owoców. W miniony piątek uczniowie klasy 1b aby zakończyć i podsumować tydzień w którym rozmawialiśmy o jesiennych...więcej »

Bezpieczeństwo na drodze

2019-10-03 21:40:51
Zdjęcie Uczniowie naszej szkoły doskonale wiedzą o tym, że bezpieczeństwo na drodze jest bardzo ważne. Przekonali nas o tym uczniowie klas 1-3 biorąc licznie udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Jestem...więcej »

Stragan warzywny

2019-10-01 09:55:16
Zdjęcie Najsmaczniejsze i najzdrowsze Panowie i Panie, są warzywa na przedszkolnym straganie! O tych, i o innych ważnych kwestiach związanych z tematyką darów jesieni, mogły się przekonać i nasze przedszkolaki....więcej »
Zdjęcie Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj! To święto Ani, Basi i Krzysia! Dzień przedszkolaka każdy to wie, bawi się z nami, kto tylko chce! Dzień Przedszkolaka, to niewątpliwie jeden z tych dni w kalendarzu,...więcej »