Zdjęcie Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami będzie można składać w dwóch etapach: od 15 czerwca do 10 lipca br. – termin na złożenie wniosku i uzupełnienie go o świadectwo...więcej »
Zdjęcie W tych trudnych dniach, w czasie pandemii, kwarantanny, zdalnego nauczania, stresu, braku swobodnego poruszania i ograniczeniu kontaktów ta informacja z pewnością doda otuchy wszystkim oraz z optymizmem...więcej »
Zdjęcie W dniu dzisiejszym ukazało sią Zarzadzenie nr 4/ZO/2020 Dyrektora Zespołu Oświatowego w Liniewie, w sprawie zawieszenia zajęć w Przedszkolu Samorządowym w Liniewie, w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem...więcej »
Zdjęcie Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie się odbywać na odległość.  24 kwietnia br. Minister Edukacji Narodowej podpisał nowelizację...więcej »

Nabór dzieci do Przedszkola

2020-04-23 13:46:04
Zdjęcie Informujemy wszystkich zainteresowanych rodziców, że zakończono rekrutację dzieci do Przedszkola Samorządowego w Liniewie. Po rozpatrzeniu wszystkich wniosków, przygotowano listę dzieci przyjętych....więcej »

Drodzy uczniowie i uczennice

2020-03-23 11:22:20
Zdjęcie Od kilku dni prowadzimy szkołę w wersji online.Od najbliższego czwartku rozpoczniemy regularną naukę z wykorzystaniem Internetu. Wyobrażam sobie, że część z Was cieszy się, że nie musi przychodzić...więcej »

Trwa nabór dzieci do Przedszkola

2020-03-18 12:49:27
Zdjęcie Informujemy zainteresowanych, że obecnie trwa rekrutacja do przedszkola, prowadzona na dotychczasowych zasadach, które zostały określone Regulaminem. Wnioski należy można pobrać na naszej stronie...więcej »

Uczniowie z klas ósmych !!!

2020-03-17 22:34:23
Zdjęcie CENTRALNA KOMISJA EGZAMINACYJNA codziennie o godz. 9.00 będzie zamieszczać zadania egzaminacyjne dla Ósmoklasistów. Zachęcamy do rozwiązywania zadań z zakresu języka polskiego, matematyki oraz języka...więcej »
Zdjęcie Szanowni Rodzice.  Zgodnie z ogłoszonym komunikatem Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz w porozumieniu z organem prowadzącym informujemy, że od dnia jutrzejszego (12 marca 2020 r.) z uwagi...więcej »

Konkurs Recytacji Poezji Polskiej