Zdjęcie 9 listopada 2018 roku w Zespole Oświatowym w Liniewie odbyły się gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku, z racji jubileuszu, miały one charakter wyjątkowy. Od września uczniowie...więcej »

Lekcja historii w klasach 1-3

2018-11-13 12:48:57
Zdjęcie  9 listopada 2018 roku  w naszej szkole obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości na pamiątkę setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Aby uczcić  ten wyjątkowy  dla Nas Polaków dzień...więcej »
Zdjęcie W celu zwiększenia świadomości uczniów na temat roli zdrowego odżywiania nasza szkoła po raz kolejny włączyła się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc”. 8 listopada uczniowie klas...więcej »
Zdjęcie W grupie Motylków ostatni dzień października przebiegał pod hasłem „Halloween na wesoło”. Dzieci poszerzyły wiedzę o tym, zapożyczonym z innego kraju zwyczaju oraz uczestniczyły w zabawach tematycznych,...więcej »
Zdjęcie Drużyna chłopców z naszej szkoły zdobyła tytuł mistrzów powiatu w unihokeju chłopców. W poniedziałek 29 października 2019r. w Wielkim Podlesiu spotkało się 7 najlepszych drużyny poszczególnych gmin...więcej »
Zdjęcie 15 października 2018 r. odbyła się w naszej szkole ważna, szczególnie dla najmłodszych uczniów szkoły podstawowej, uroczystość. Tego dnia odświętnie ubrani pierwszoklasiści zgromadzili się w pięknie...więcej »

Zaproszenie na Wernisaż

2018-11-05 21:29:40
Zdjęcie Zgodnie z  informacją przekazaną przez Pana Piotra Krzyżanowskiego, Prezesa Fundacji „Słoneczna Galeria”, w dniach 29, 30 sierpnia 2018 roku w Agroturystyce pod Lipami w Wysinie odbyło się szkolenie...więcej »
Zdjęcie Miesiąc październik na całym świecie obchodzony jest jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji biblioteka szkolna na początku miesiąca  ogłosiła uczniom takie konkursy jak : konkurs...więcej »

Z wizytą na E(X)plory w Gdyni

2018-11-04 20:11:36
Zdjęcie Uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w Festiwalu Naukowym E(X)plory w Gdyni.  Wysłuchali bardzo ciekawego wykładu Dawida Myśliwca „ Niepoważne metody poważnej nauki”. Młody pasjonat nauki w bardzo...więcej »
Zdjęcie Powiatowe zawody w unihokeju chłopców, które odbyły się 25.10.2018r. w Liniewie zakończyły się po raz trzeci z rzędu sukcesem chłopców z naszej szkoły. Na zawody stawiło się siedem reprezentacje gmin...więcej »