Zdjęcie W dniu 5 listopada asp. szt. Dariusz Kiżewski z Posterunku Policji w Liniewie przeprowadził prelekcje dla uczniów klas VII-VIII.  Pan aspirant przedstawił zagadnienia dotyczące odpowiedzialności karnej...więcej »

Z okazji święta Zmarłych ...

2019-11-06 09:49:50
Zdjęcie Dzień 1 listopada to ważny dzień dla uczniów i nauczycieli Zespołu Oświatowego w Liniewie. Pamiętamy o swoich bliskich i nie tylko o tych najbliższych członkach naszych rodzin, ale także o tych, którzy...więcej »
Zdjęcie Korzystając z pięknej październikowej pogody i podążając dalej za hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch” przedszkolaki z grupy „0” wzięły udział w Mini Olimpiadzie sportowej, której celem jak samo hasło...więcej »

Pomagamy hospicjum

2019-10-31 10:46:41
Zdjęcie Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele przypominamy, że nadal trwa w naszej szkole ogłoszona w miesiącu  październiku pod patronatem Samorządu Uczniowskiego akcja wielkiej zbiórki na rzecz Hospicjum...więcej »

"Szewczyk Dratewka" w przedszkolu

2019-10-31 09:28:50
Zdjęcie 25 października nasze przedszkole odwiedzili aktorzy Studia Artystycznego Arena. Zaprezentowali dzieciom klasyczną bajkę pt.: "Szewczyk Dratewka". Popularna opowieść pokazała przedszkolakom, w jaki...więcej »
Zdjęcie Półfinał województwa pomorskiego w unihokeju chłopców, który odbył się 28 października 2019r. W Suchym Dębie (Powiat Gdański) zakończył się sukcesem chłopców z naszej szkoły. Na zawody stawiły się wszystkie...więcej »
Zdjęcie W poniedziałek 28 października gościł w naszej szkole „Teatr Kurtyna” z przedstawieniem dla klas IV-VIII pt. „Super żart”.  Przedstawienie poruszało problem młodych ludzi związanym z akceptacją grupy...więcej »
Zdjęcie Dnia 22.10.2019r. przedszkolaki odwiedziły Urząd Pocztowy w Liniewie w celu poznania specyfiki  pracy osób tam zatrudnionych i  wyrobienia szacunku do ludzi wykonujących różne zawody. Dzieci zapoznały...więcej »

Rozwijamy uzdolnienia plastyczne

2019-10-28 09:27:08
Zdjęcie 25 października 2019 r. nastąpiło rozstrzygnięcie ogłoszonego  na początku miesiąca konkursu plastycznego dla klas I-III pt.: „Jesień wokół nas”. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości dzieci na...więcej »

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 1586 87 następna »