Zdjęcie Duży albo mały, szary lub kolorowy, w kubraczku, czy bez... Któż z nas nie przytulał pluszowego misia, nieodłącznie kojarzonego z beztroskim czasem dzieciństwa? Nasze przedszkolaki również nie zapomniały...więcej »
Zdjęcie Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości...więcej »
Zdjęcie Czy jesienią świat jest kolorowy? Na to pytanie próbowały odpowiedzieć przedszkolaki z grupy Motylków tworząc różnymi technikami plastycznymi urokliwe, jesienne mozaiki. Bogactwo barw i odcieni tej...więcej »

Przedszkolaki na Placu Zabaw SMYK

2018-11-19 09:13:29
Zdjęcie 15 listopada przedszkolaki z grup: Jeżyków i Motylków wybrały się do Nowej Karczmy na Plac Zabaw SMYK. Basen z kolorowymi piłeczkami, zjeżdżalnia, labirynty, maty edukacyjne, klocki giganty, zabawki...więcej »
Zdjęcie Półfinał województwa pomorskiego w unihokeju chłopców, który odbył się 14 listopada 2018r. w Suchym Dębie (Powiat gdański) zakończył się sukcesem chłopców z naszej szkoły. Na zawody stawiły się wszystkie...więcej »

Śniadanie Daje Moc w przedszkolu

2018-11-16 10:38:57
Zdjęcie W dniu 8 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola w ramach ogólnopolskiej akcji pt. "Śniadanie daje moc" przygotowały samodzielnie zdrowe i smaczne śniadanie. Na stolikach gościły owocowe szaszłyki,...więcej »
Zdjęcie 9 listopada odbyła się w pałacu Przebendowskich w Wejherowie promocja kaszubskich tłumaczeń poezji Bolesława  Leśmiana. Uroczystość rozpoczęła się tańcami kaszubskimi, które zaprezentowały dziewczynki...więcej »
Zdjęcie 9 listopada 2018 roku w Zespole Oświatowym w Liniewie odbyły się gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku, z racji jubileuszu, miały one charakter wyjątkowy. Od września uczniowie...więcej »

Lekcja historii w klasach 1-3

2018-11-13 12:48:57
Zdjęcie  9 listopada 2018 roku  w naszej szkole obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości na pamiątkę setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Aby uczcić  ten wyjątkowy  dla Nas Polaków dzień...więcej »
Zdjęcie W celu zwiększenia świadomości uczniów na temat roli zdrowego odżywiania nasza szkoła po raz kolejny włączyła się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc”. 8 listopada uczniowie klas...więcej »