Zdjęcie Półfinał województwa pomorskiego w unihokeju chłopców, który odbył się 16 listopada 2021r. W Suchym Dębie (Powiat Gdański) zakończył się sukcesem chłopców z naszej szkoły. Na zawody stawiły się wszystkie...więcej »

Dzień jeża

2021-11-16 09:36:11
Zdjęcie Pewnie nie wszyscy wiedzą, że nawet kolczaste jeże mają swoje święto i przypada ono 10 listopada. W związku z tym dzieci z grupy „Jeżyków” obchodziły Międzynarodowy Dzień Jeża, czyli święto kłujących...więcej »
Zdjęcie   W dniu 05 listopada 2021 r. uczniowie z klasy pierwszej odwiedzili bibliotekę szkolną. Wizyta miała uroczysty charakter. Uczennice klas starszych przygotowały teatrzyk, z którego pierwszaki dowiedziały...więcej »

Wielkie święto w naszej szkole

2021-11-10 18:46:09
Zdjęcie   W środę 10 listopada, w przeddzień Święta Niepodległości nasi uczniowie przyszli do szkoły ubrani w stroje galowe. Od pierwszej lekcji z dumą nosili kokardy narodowe zwane potocznie kotylionami....więcej »

Dzień Dyni

2021-11-10 18:36:08
Zdjęcie „Znacie dynię moi mili? Nikt jej przecież nie pomyli… To warzywo dobrze znane, przez dzieciaki uwielbiane!” Ostatnie dni października upłynęły w przedszkolu pod znakiem dyni. Dzieci poznały różnorodność...więcej »
Zdjęcie Dnia 28 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Jedności z osobami chorującymi na nowotwór. Tego dnia należało założyć kolorową pidżamę lub dres sygnalizując w ten sposób solidarność z dziećmi...więcej »

W teatrze on-line

2021-11-03 14:33:16
Zdjęcie Dzięki nowoczesnym technologiom, mimo pandemii 28 października uczniowie klasy 3a mogli przenieść się wirtualnie do magicznego świata teatru w Zielonej Górze na spektakl pt. „Tymoteusz wśród  ptaków”....więcej »
Zdjęcie Powiatowy maraton w unihokeju dziewcząt i chłopców za nami. W ubiegłym tygodniu w pięknej hali widowiskowo sportowej w Starej Kiszewie naszą szkołę reprezentowały uczniowie w trzech kategoriach. We...więcej »
Zdjęcie W dniu 28 października w klasach siódmych i w klasie szóstej odbyły się warsztaty profilaktyczne przeprowadzone przez pana Tomasza Gralaka z Małopolskiego Centrum Profilaktyki. Podczas zajęć młodzież...więcej »
Zdjęcie Nordic walking pochodzi ze Skandynawii i w stosunkowo krótkim czasie rozpowszechnił się w wielu krajach. Uznawany obecnie za sport, stał się popularną na całym świecie formą rekreacji. Kije to wspaniały...więcej »