Zdjęcie Na przekór deszczowej aurze i listopadowej melancholii nasze przedszkolaki postanowiły udowodnić wszystkim wokół, że jesień wcale nie musi być smutna. Dzieci z grupy Motylków w ramach konkursu plastycznego...więcej »

Zdrowe śniadanie

2019-11-18 09:44:19
Zdjęcie W miniony czwartek 14 listopada klasy I- III przygotowały samodzielnie zdrowe śniadanie. Choć często ten posiłek nie jest doceniany, to jednak nasi uczniowie wiedzą jak ważną rolę pełni w prawidłowym...więcej »

Bezpieczeństwo to podstawa!

2019-11-18 09:41:41
Zdjęcie O tym wiedzą zarówno dorośli, jak i dzieci. A co dokładnie kryje się pod tym hasłem mieliśmy okazję dowiedzieć się podczas wizyty panów policjantów, którzy wygłosili ciekawą prelekcje nie tylko na temat...więcej »

W Muzeum Hymnu Narodowego

2019-11-18 09:24:01
Zdjęcie Chcąc przybliżyć naszym najmłodszym uczniom historię powstania hymnu, wybraliśmy się w środę 13 listopada do Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie. Będąc w budynku w którym urodził się Józef Wybicki,...więcej »
Zdjęcie Na początku listopada ogłoszony został konkurs plastyczny pt. "Zdrowo się odżywiam". Celem konkursu było kształtowanie świadomości wśród uczniów klas młodszych na temat właściwego odżywiania, a także...więcej »

Lekcja przyrody w klasach 1-3

2019-11-14 09:54:52
Zdjęcie Dnia 8 listopada uczniów klas I-III odwiedził niezwykły gość –pracownik Nadleśnictwa Kościerzyna pan Dariusz Dzienisz. Pan leśniczy opowiedział o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach....więcej »
Zdjęcie W dniu 7 listopada st. asystent  Gabriela Tusk z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej  w Kościerzynie przeprowadziła warsztaty dla uczniów z naszej szkoły. Klasy pierwsze uczestniczyły w warsztatach...więcej »
Zdjęcie W dniu dzisiejszym cała nasza społeczność szkolna zebrała się na Sali gimnastycznej, aby wspólnie świętować 101-szą  rocznicę Odzyskania Niepodległości. Uroczysty apel z tej okazji przygotowała klasa...więcej »

Święto Dyni

2019-11-07 12:23:52
Zdjęcie 31 października pojawiły się w szkole w Liniewie lampiony Jack-o’-lantern, czyli tradycyjne dynie będące symbolem staroceltyckiego i rzymskiego święta Halloween. Święto to obchodzone jest w wielu anglojęzycznych...więcej »

Leśne opowieści ...

2019-11-06 11:04:12
Zdjęcie 04 listopada nasze przedszkole odwiedził bardzo ciekawy gość – Pan Szymon Norek z Nadleśnictwa w Starogardzie Gdańskim, który przybliżył dzieciom informacje na temat swojej pracy, zwierząt żyjących...więcej »

« poprzednia 1 24 5 6 7 8 9 10 11 12 13 1486 87 następna »