Zdjęcie Wykorzystując materiały przesłane przez autorkę, zachęcamy do zapoznania się z Poradnikiem Ósmoklasisty dla rodziców i uczniów, który został stworzony w ramach współpracy w obszarze doradztwa edukacyjno...więcej »
Zdjęcie Przed nami egzamin dla uczniów z klas ósmych, do którego przygotowujemy się w tym roku według zmienionych zasad organizacji. Oprócz procedur przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, w myśl...więcej »
Zdjęcie W związku z trwającą epidemią nie będą organizowane w tym roku szkolnym Dni Otwarte Szkół Ponadpodstawoweych, aby można było zapoznać się z ich ofertą edukacyjną. Poniżej przedstawiamy linki do poszczególnych...więcej »
Zdjęcie W dniu dzisiejszym ukazało sią Zarzadzenie nr 6/ZO/2020 Dyrektora Zespołu Oświatowego w Liniewie, w sprawie zawieszenia zajęć w Przedszkolu Samorządowym w Liniewie oraz  w Szkole Podstawowej w Liniewie,...więcej »
Zdjęcie Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami będzie można składać w dwóch etapach: od 15 czerwca do 10 lipca br. – termin na złożenie wniosku i uzupełnienie go o świadectwo...więcej »
Zdjęcie W tych trudnych dniach, w czasie pandemii, kwarantanny, zdalnego nauczania, stresu, braku swobodnego poruszania i ograniczeniu kontaktów ta informacja z pewnością doda otuchy wszystkim oraz z optymizmem...więcej »
Zdjęcie W dniu dzisiejszym ukazało sią Zarzadzenie nr 4/ZO/2020 Dyrektora Zespołu Oświatowego w Liniewie, w sprawie zawieszenia zajęć w Przedszkolu Samorządowym w Liniewie, w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem...więcej »
Zdjęcie Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie się odbywać na odległość.  24 kwietnia br. Minister Edukacji Narodowej podpisał nowelizację...więcej »

Nabór dzieci do Przedszkola

2020-04-23 13:46:04
Zdjęcie Informujemy wszystkich zainteresowanych rodziców, że zakończono rekrutację dzieci do Przedszkola Samorządowego w Liniewie. Po rozpatrzeniu wszystkich wniosków, przygotowano listę dzieci przyjętych....więcej »

Drodzy uczniowie i uczennice

2020-03-23 11:22:20
Zdjęcie Od kilku dni prowadzimy szkołę w wersji online.Od najbliższego czwartku rozpoczniemy regularną naukę z wykorzystaniem Internetu. Wyobrażam sobie, że część z Was cieszy się, że nie musi przychodzić...więcej »