Cztery żywioły ...

2017-11-12 11:15:43
Zdjęcie W pierwszym tygodniu listopada uczniowie z klasy III przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek z klasy I i II krótkie przedstawienie pt. "Cztery żywioły".  Ziemia, powietrze, ogień i woda...więcej »
Zdjęcie W sobotę 04 listopada odbył się w Bojanie wojewódzki etap XVI Kaszubskiego Dyktanda. Udział brało 250 osób  w 8 kategoriach: I-III, IV-V, VI-VII, gimnazjum, szkoły średnie, dorośli, profesjonaliści...więcej »
Zdjęcie Wszyscy wiedzą jak bogate w witaminy, a przy tym bardzo pyszne są soki owocowe czy warzywne. Dzieci z zerówki przekonały się o tym dzisiaj, podczas robienia i picia soków w naszym przedszkolu. Przedszkolaki...więcej »

Dzień makaronu!

2017-11-06 08:03:08
Zdjęcie Pod koniec października obchodzimy na całym świecie dzień makaronu. Dzieci z grup 3,4 i 5-latków również postanowiły ten dzień pysznie uczcić. Przedszkolaki poznały różne rodzaje makaronów, miały możliwość...więcej »
Zdjęcie W miniony czwartek w naszym przedszkolu mieliśmy zaszczyt gościć panów policjantów.  Pogadanki dotyczyły szeroko pojętego bezpieczeństwa. Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się...więcej »
Zdjęcie W piątek 20.10.2017 przedszkolaki z grup 3,4 i 5-latków odwiedziły plac zabaw „SMYK” w Nowej Karczmie. Czekało tam na nich sporo atrakcji: małpi gaj, basen z kulkami, zjeżdżalnie, gry multimedialne...więcej »
Zdjęcie Dnia 19 października klasa 2 podczas zajęć technicznych wykonała jesienną surówkę z warzyw i owoców dla uczniów klas I-III. Przypomniała sobie po raz kolejny zasady zdrowego odżywiania. Od samego rana...więcej »

Biwak klasy 4 b

2017-10-24 10:29:32
Zdjęcie       W piątek 13 października odbył się biwak klasy IVb. Wyruszyliśmy sprzed szkoły, aby dotrzeć na Liniewskie Góry, gdzie  rodzice przygotowali ognisko z pieczonymi kiełbaskami. Wszyscy  świetnie...więcej »
Zdjęcie Drużyna chłopców z naszej szkoły obroniła tytuł mistrzów powiatu w unihokeju chłopców.W środę 18 października 2017 r. w Zespole Oświatowym w Liniewie spotkało się 7 najlepszych drużyny poszczególnych...więcej »
Zdjęcie Uczniowie przygotowywali się do tej uroczystości od początku roku szkolnego. Uczyli się dzielnie tekstów, wierszy, piosenek, wytrwale ćwiczyli podczas prób. 12 października od samego rana panowała...więcej »

« poprzednia 1 236 37 38 39 40 41 42 43 44 45 4698 99 następna »